2020 елның 18 сентябре, җомга

Бәйгедә катнашучылар Әлфия Когогина исеменнән рәхмәт хатлары белән бүләкләнделәр.

«Менделеевск яңалыклары» редакциясендә «Самый классный КЛАССНЫЙ-2019» конкурсында катнашучыларны бүләкләделәр. Узган елның икенче этабында катнашучылар РФ Дәүләт Думасы депутаты Әлфия Гомәр кызы Когогина исеменнән Рәхмәт хатлары алды.

Исегезгә төшерәбез, 2019 елда икенче этапта шәһәр һәм район мәктәпләренең 11 укытучысы узды, ә проектның җиңүчесе - 3 нче гомумбелем бирү мәктәбе укытучысы Ольга Кочергина. Ул 6787 тавыш җыйды.

"Иң шәп КЛАССНЫЙ-2020" конкурсының икенче этабы 21 сентябрьдә mendeleevskyi.ru сайтында старт ала. Анда җиде укытучы Фролова Анастасия Александровна, Романова Наталья Анатольевна, Абдулов Фаиз Успанович, Гриценко Элина Михайловна, Ужусенис Лилия Антанасовна, Созонова Елена Васильевна, Зиганшина Ирина Вадимовна үтте.

Проект җиңүчесе 35 000 сумлык сертификат алачак һәм Укытучы көнендә бүләкләнәчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: