март, 2017 ел
чәршәмбе

Бүген Песәй авылында 2017 елның язгы кыр эшләренә әзерләнүгә багышланган семинар булды.

Семенова Анна Матвей кызы -  Әфган территорисендә хәрби хезмәт вазыйфаларын башкарганда һәлак булган яшь сугышчының әнисе, бүген истәлекле 80 яшьлек юбилеен билгеләп үтә.

Менделеев муниципаль районында балаларга тәрбия hәм өстәмә белем бирү өлкәсендә профессиональ осталык республика конкурсының дүртенче зона этабы булып үтте.

15 март көнне Татар китапханәсе хезмәткәре Хафизова Г.Р. 7 нче бакчаның мәктәпкә әзерлек төркеме балаларын каршылады. (Тәрбиячеләре Вәлиуллина А.В.)

“Балалар хокуклары-ул беркем тарафыннан да бозылырга тиеш булмаган законнар.Әгәр кеше хокуклары сакланмаса,кешеләр арасындагы мөнәсәбәтләрдә гаделлек булмаячак...”

“Язлар белән килә назлар”

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: